Klubben Fodbold Gymnastik Trim Støtteudvalg Bøllebladet
Online tilmelding

Udvalgsmedlemmer
Galleri
Nyhedsarkiv
Kalender

Løbeplaner

Dokumenter

Bølleløb resultater

Skrevet af: Bent Andersen - d. 10. juli 2015

Børneløb

Navn By Tid
Mads Drejergård Skallebølle 10.45
Marcus Skotte Andersen Skallebølle 10.45
Sofia Danby Jensen Skallebølle 12.24
Emil Groth Skallebølle 13.19
Villads Ludvigsen Vissenbjerg 13.25
Freja Vestergaard Skallebølle 18.41
Felix Vestergaard Skallebølle 18.43
Laurits Ludvigsen Vissenbjerg 19.02

 

6,5 km

Navn By Tid
Palle Danby Jensen Skallebølle 26.14
Klaus Dohm Odense 28.01
Jesper Happel Odense 28.14
Klaus Andersen Skallebølle 29.17
Ronnie Dohm Hadsten 29.44
Tommy Torp Odense 29.49
Vladimar Max Jørgensen Skallebølle 30.49
Thomas Kronberg Skallebølle 32.00
Gustav Hammer Glamsbjerg 32.14
Charlotte Eriksen Skallebølle 32.42
Mikael Groth Vissenbjerg 33.02
Henrik Larsen Vissenbjerg 33.10
Jan Nielsen Vissenbjerg 33.25
Oliver Risak Skallebølle 33.44
Ruben Risak Skallebølle 33.45
Andreas Thomsen Skallebølle 33.46
Trine Christensen Skallebølle 33.47
Lærke Drejergaard Skallebølle 33.51
Cecilie Jaug Skallebølle 33.53
Søren Andersen Vissenbjerg 34.15
Amilie Jaug Skallebølle 34.23
Pernille Bartnik Larsen Odense 34.39
Jytte Happel Korup 34.40
Freja Danby Jensen Skallebølle 34.48
Lone Espersen Odense 34.50
Claus Groth Otterup 35.29
Charlotte Danby Jensen Skallebølle 36.13
Henrik S. Rasmussen Særslev 36.48
Glennie Dohm Odense 37.33
Marcus Dohm Odense 37.34
Cecilie Djelby Vissenbjerg 37.45
Mette Lissau Glamsbjerg 38.49
Magnus Thomsen Skallebølle 39.28
Henrik Thomsen Skallebølle 39.30
Linda Vestergaard Skallebølle 41.08
Henriette Ludvigsen Vissenbjerg 41.43
Oskar Møller Hårby 42.30
Laura Thomsen Skallebølle 43.04
Shanne Nørregaard Odense 49.47
Pia Nørregaard Odense 49.49
Ole Christensen Skallebølle 50.28
Karoline Eriksen Skallebølle 54.27
Anna Dam Rasmussen Skallebølle 54.27
Louise Djelby Vissenbjerg 59.09
Freja Naser Blommenslyst 59.09
AnneMarie Møller Vissenbjerg mgl.tid

 

10 km

Navn By Tid
Thomas Josiasen Tommerup 39.03
Bo Mussmann Morud 41.06
Henning Hansen OGF 45.49
Nadja Nørgaard Odense 47.46
Anders Risak Odense 48.19
Svend Mortensen OGF 48.26
Klavs Happel Korup 48.29
Svend Aage Nielsen Skallebølle 53.06
Tim Gerken Skallebølle 53.25
Reidar Hansen Odense 55.09
Julius Roed Skallebølle 57.59
Lars Roed Skallebølle 58.00
Lisbet Olstad Vissenbjerg 1.02.01
Jette Roed Knudsen Andebølle 1.05.44
Klaus Lebæk Rørup mgl. tid
Brian Møller Vissenbjerg mgl. tid
Morten Riis Jordrup udg.

 


Trim

Nyheder

Bølleløbet 2017
Resultater fra årets Bølleløb
Årsprogram 2017 - Trim
Se Trims årsprogram for 2017.

Nyeste billeder

Det sker i trim

Ingen kommende events i denne afdeling!
 

Skallebølle Sportsklub
- Gå til forsiden
- Hovedbestyrlesen
- Vedtægter
- Links
Fodbold
- Fodboldudvalget
- Trænere i fodbold
- Nyheder fra fodbold
- Se billeder i galleriet
- Se kampplan
Gymnastik
- Gymnastikudvalget
- Mød vores trænere
- Se billeder i galleriet
- Se vores hold
- Nyheder fra gymnastik
Trim
- Trimudvalget
- Find løbeplaner
- Nyheder fra trim
Støtteudvalget
- Udvalget
- Bøllefesten
- Andespil
- Årets julemesse
- Nyheder fra støtteudvalget


Skallebølle Sportsklub • Kelstrupvej 84 • 5492 Vissenbjerg Website & CMS © ntkr.com I/S